Izolace a revitalizace

Naše společnost se mimo jiné zabývá také aplikací stříkané izolace PUR pěnou, k čemuž používáme výhradně materiály české výroby. Jsme autorizovaný partner společnosti Honter CZ, naši aplikátoři pravidelně absolvují odborná školení a semináře.

Zrealizujeme

Od plánů do provedení

  • Vnitřní izolace (střechy, podkroví, příčky, podlahy, stěny)
  • Vnější izolace (fasády RD i průmyslových objektů, spodní stavby, ploché střechy)
  • Izolace stěn zahradních domků, kontejnerů a obytných vozů vč. navržení a montáže obložení (dřevo, plast, plech)
  • Revitalizace fasád starých průmyslových objektů (administrativní budovy, výrobní a skladové haly, zemědělské stavby apod.), popsáno níže.
Využití při revitalizaci budovy skladu

Stříkaná pěna

Stříkané izolace využíváme také v souvislosti s revitalizacemi fasád starých průmyslových objektů (viz. foto).

  • Nejdříve se namontuje rektifikační konstrukce, která vyřeší problém nerovností staré zděné stavby (navrhneme, dodáme).
  • Následně proběhne aplikace stříkané pěny.
  • A poslední fází je montáž finální pohledové vrstvy (trapézový plech, plastové obložení, dřevěné palubky apod., dle požadavku zákazníka).
Využití při izolaci plochých střech

Průmyslové objekty

Realizujeme také izolace plochých střech průmyslových budov, ať už klasicky skladbou vrstev tepelných izolací a následným svářením hydroizolační fólie, nebo novou technologií stříkané izolace příslušným druhem pěny, vč. kompletní dodávky materiálů.

Izolace ploché střechy

Nejnovější projekty

Tiny House – Vesa

Zadání – požadavek na účinnou tepelnou izolaci v co nejmenší vrstvě izolantu. Řešení – aplikace středně tvrdé PUR pěny o hustotě 34 kg/m3 ve vrstvě 6cm, která je srovnatelná se 20cm vrstvou polystyrenu.

Líbí se vám naše práce?